Jak pomagamy? - pokonaj ból

JAK POMAGAMY?

Strona ta powstała aby pomóc tym, którzy zmagają się z bólem. W poprzedniej zakładce opisaliśmy jak z niej korzystać. Tu chcemy poinformować o innych formach wsparcia udzielanego przez naszą fundację.

Zachęcamy Cię do korzystania z naszego forum, gdzie będziesz mógł się dzielić zdobytą wiedzą i doświadczeniem z ludźmi podobnymi do Ciebie. Z bólem przewlekłym zmaga się prawie połowa ludzkości, to naprawdę dużo. Na forum będziesz mógł przeczytać, jak inni radzą sobie z tym schorzeniem. Jeśli sam chciałbyś o czymś napisać to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi na stronie, to napisz do nas. W zakładce "Kontakt" znajdziesz stosowny formularz i adres. Postaramy się odpowiedzieć na każdego maila. Nie świadczymy przez Internet profesjonalnych porad medycznych i psychologicznych, ale w miarę naszych możliwości jesteśmy dostępni i służymy pomocą.

Jeżeli przeczytałeś ciekawy poradnik czy artykuł na temat bólu i chciałbyś go polecić innym napisz do nas to poinformujemy o tym na naszych stronach. Jeżeli są to teksty obcojęzyczne w miarę naszych możliwości sfinansujemy ich tłumaczenie. Pamiętaj jednak, że na portalu możemy zamieszczać tylko te materiały, których autorzy wyrażą na to zgodę.

Jeżeli jesteś pacjentem i nie radzisz sobie ze swoimi problemami poinformuj nas o tym. Być może znajdziemy sposób ich rozwiązania.

Jeżeli lekarze nie radzą sobie z Twoimi dolegliwościami i mają problemy z postawieniem diagnozy napisz do nas. Dysponujemy ograniczonymi funduszami na opłacenie konsultacji medycznych. W uzasadnionych sytuacjach będziemy chcieli pomóc osobom z trudnymi do zdiagnozowania zespołami bólowymi. Więcej informacji na ten temat przekażemy we wrześniu 2015 roku.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje od ludzi, którzy tak jak my chcą pomagać osobom zmagającym się z bólem. Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy chcą się z nami podzielić swoją wiedzą, doświadczeniem i wolnym czasem.